Pisząc ten wpis duża ilość uczestników pozostaje dalej na trasach jednak od razu chcemy się z Wami dzielić na gorąco pierwszymi wrażeniami 🙂 Na wstępie dziękujemy, ze tylu Was przybyło! wedle naszych statystyk wyruszyło dzisiaj na wszystkie czechowickie trasy około 140 osób 🙂 Najwięcej bo 85 osób na trasę św. Jana od Krzyża, 43 na trasę św. Wendelina a najmniej na trasę św. Katarzyny 12 śmiałków. Pierwsi uczestnicy wyruszyli na trasę około 19:45 a ostatni o 20:30.

Dziękujemy Proboszczowi Parafii św. Katarzyny – Piotrowi Pietrasinie za wsparcie, odprawienie Mszy św. oraz dobre słowo na drogę. Dalej pamiętamy w modlitwie o wszystkich pozostających na trasach i wybierających się w późniejszym terminie. Proszę nie zapomnijcie o ankietach – będziemy na bieżąco dzielić się z Wami tym co do nas napiszecie 🙂

P.S. Gdyby ktoś przypadkiem nie odebrał swojego pakietu to dajcie nam znać.

3 Comments

  • Joanna

    Ja z mężem i siostrą przeszłam trasę św. Jana od Krzyża. Otarlismy do ostatniej stacji o 2.45. Szliśmy pierwszy raz. Było warto. To niesamowicie buduje. Dziękuję wszystkim którzy angażują się w przygotowanie EDK. Bóg zapłać.

  • Joanna

    Przeszłam trasę św. Jana od Krzyża razem z mężem i siostrą. Szliśmy pierwszy raz. Było warto. Swoją drogę zakończyliśmy o 2.45. Dziękujemy wszystkim którzy przygotowali EDK. Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *