Wrażenia na gorąco

Przede wszystkim gratuluję Wam wszystkim uczestnictwa bez względu na to czy ukończyliście trasę czy nie!

Wygląda na to, że wyzwanie podjęły łącznie 72 osoby z czego dwie tydzień wcześniej. Z rozmów z Wami wiemy, że wszyscy mieliśmy cięższe chwile, psychicznie albo fizycznie – właśnie tym cechuje się EDK 🙂 Pogoda w tym roku nas nie rozpieszczała ale nie było też źle. Wiemy także o wielu pozytywnych przemyśleniach czy momentach. Wkrótce podamy bardziej szczegółowe dane oraz pokusimy się o małe podsumowanie całości.

Na ten moment nie dotarły do nas żadne niepokojące informacje chociaż zdajemy sobie sprawę z naszych niektórych niedociągnięć, będziemy się starali w kolejnych edycjach znowu podnieść jakość tego co Wam zaoferowaliśmy. Przypominam Wam o ankiecie – to właśnie z ankiet bierzemy informacje na temat tego jak naprawdę było – ankietę można wypełnić praktycznie anonimowo (w polu imię można wpisać „anonim”). Chętnie przyjmiemy też głosy krytyki – to pozwoli nam pewne rzeczy zrobić lepiej. Najbardziej interesuje nas jednak kwestia duchowa tego wydarzenia – jeżeli zechcecie się tym z nami podzielić będziemy ogromnie wdzięczni.

Osobiście również jako uczestnik muszę podkreślić, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zrobiliście! Część trasy pokonałem truchtem co nie było oznaką siły a bezsilności bo jestem przekonany, że tylko idąc na pewno by mi się nie udało pokonać całej trasy. Wynika to z prostego faktu, że biegnąc trasa szybciej mija a co za tym idzie krócej jesteśmy poddani zmęczeniu, mniej zmokniemy itp. Przede wszystkim także, widziałem na Waszych twarzach determinację i wysiłek. Naprawdę gratuluję Wam wszystkim! Udowadniacie, że warto żyć ekstremalnie!

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: EDK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *