Trochę informacji organizacyjnych

Gratulujemy Wam podjęcia wyzwania jakim jest EDK Czechowice-Dziedzice! Z większością Was spotkamy się w piątek 7.04 o godz. 18:00 na Mszy św. w Kościele pw. św Katarzyny w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Kopernika 42) jest to normalna Msza parafialna więc uszanujmy także innych uczestników Eucharystii. Po Mszy odbędzie się krótkie spotkanie/odprawa w kościele, tam też będzie możliwość odebrania pakietów pomocnych w przemierzaniu EDK. Pakiety w pierwszej kolejności będą wydawane osobom zapisanym. Na tą chwilę mamy około 70 zapisanych osób.

Na parkingu kościelnym lub przy cmentarzu można zostawić auto. Kościół w nocy będzie zamknięty, natomiast od około godziny 7:00 rano będzie możliwość wejścia do przedsionka Kościoła.

Na długiej trasie tj. „Dokoła Jeziora Goczałkowickiego” przy stacji X (Kościół w Chybiu) od około godz. 3:00 będą otwarte salki gdzie członkowie Odnowy w Duchu Św. chętnie poczęstują uczestników ciepłą herbatą a także będzie możliwość skorzystania z WC. Proszę doceńmy to bezinteresowne poświęcenie i skorzystajmy z gościny 🙂 Jako ciekawostkę powiem, że właśnie w tym miejscu najwięcej osób rezygnowało z dalszego przemierzania trasy – teraz mam nadzieję doda nam to dodatkowych sił na resztę trasy 🙂

Pogoda nie będzie idealna – ale nie ma też strachu, mogło być gorzej 😉 Mamy nadzieję, że Was to nie wystraszy.

Do zobaczenia !

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: EDK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *